خرید ممبر هیدن کانال تلگرام

در هنگام خرید ممبر هیدن کانال ایدی عمومی خود را درج کنید

ممبر ها پنلی بوده و تضمین کیفیت آنها از عهده ما خارج می باشد

ممبر هیدن با کیفیت کانال⭐

سرعت واریز متوسط

ریزش : اندک ( تضمین پنل )

ممبر هیدن عادی کانال تلگرام

سرعت واریز متوسط

ریزش : دارد (متوسط)

ممبر هیدن ارزان کانال تلگرام

سرعت واریز متوسط

ریزش : دارد (زیاد)

از انواع خدمات تلگرام می توان به ممبر هیدن اشاره کرد ، این ممبر با توجه به ویژگی های خاص و منحصر بفردی که دارد جز یکی از پر استقبال ترین ممبرها از دیرباز می باشد. برای افزایش اعضا کانال تلگرام با استفاده از اد کردن ممبر واقعی تلگرام ، باید از سرویس های ممبر واقعی تلگرام استفاده کنید. خرید ممبر هیدن کانال تلگرام جز یکی از روش های مرسوم بالا بردن آمار اعضا کانال می باشد.

 

ممبر هیدن چیست؟

ممبر هیدن داری فاکتور های خاصی است که هیچ یک از انواع ممبر تلگرام ، آن را ندارند. ممبر هیدن به ممبری اطلاق می شود که کاربران توسط تلگرام غیررسمی داخل کانال شما عضو می شوند. در این حالت کانال شما از دید کاربران پنهان خواهد بود و کاربر کانال شما را مشاهده نخواهد کرد و در نتیجه در افزایش بازدید کانال شما تاثیری نخواهد داشت. در ادامه به شما نحوه خرید ممبر هیدن را خواهیم گفت تا با آن بیشتر آشنا بشوید.

 

ممبر هیدن جز ممبر های واقعی تلگرام می باشد با این تفاوت که کاربران واقعی نمی توانند کانال شما را ببینند و در اصطلاح هیدن هستند. روش دیگری نیز از ممبر هیدن در گذشته مرسوم شده بود که به آن ممبر قفلی یا اد قفلی گفته می شد. ممبر قفلی همان ممبر هیدن می باشد ولی امکان لفت دادن برای کاربر محیا نمی باشد و پایداری دارد. ممبر قفلی امروزه بخاطر هزینه های ممبر زنی ، عرضه نمی گردد و یا از این عنوان فروشگاه ها سو استفاده می کنند.

 

خرید ممبر هیدن تلگرام

ممبر واقعی بدون ریزش هیدن ، وجود خارجی ندارد. ممبر هیدن کانال با توجه به ماهیت واقعی بودن امکان تضمین دادن ندارد و در صورت ریزش ، هیچ فروشگاهی مسئولیتی قبول نخواهد کرد. ممبر هیدن در صورتی ریزش خواهد کرد که کاربر دارای چندتلگرام روی اندروید ، IOS یا ویندوز خود باشد . در واقع اگر کاربر با تلگرام شماره 1 خود به صورت هیدن در کانال شما عضو شود ، در صورت استفاده از تلگرام شماره 2 خود می تواند کانال را مشاهده نماید و لفت دهد.

 

افزایش ممبر هیدن کانال تلگرام

مشترکات ممبر فیک و ممبر هیدن تا حدودی زیاد است و نکته قابل اهمیتی که باید بدانید ، در روش خرید ممبر هیدن صرفاً ممبرها واقعی و پروفایل دار می باشند اما در ممبر مشابه ، ممکن است اسامی خارجی و بدون پروفایل نیز یافت شوند.

 

مزایا  و معایب خرید ممبر هیدن

از مزایای خرید ممبر هیدن کانال تلگرام می توان به داشتن اعضا واقعی اشاره کرد که برعکس ممبر فیک که به مرور دیلیت اکانت می شود می باشد و دیلیت اکانتی بسیار اندکی خواهد داشت. افرادی که علاقمند به خرید ممبر فیک تلگرام ندارند ، می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

 

از معایب خرید ممبر هیدن کانال باید به عدم داشتن بازدید تلگرام اشاره کرد ، یعنی شما ویو برای پست های تلگرام خود دریافت نخواهید کرد و این ممبرهای واقعی کانال شما را نخواهند دید.

 

خرید ممبر هیدن ارزان همراه با تحویل فوری

چجوری ممبر هیدن بخرم ؟

ممبر هیدن تلگرام یک محصول تخصصی بوده و باید فروشگاهی که از آن خریداری می کنید دارای سابقه مناسبی در ارائه خدمات تلگرام بوده باشد ، پس حتماً قبل از خرید به این نکات توجه نمایید. سایت عضو فیک در زمینه خدمات فروش ممبر هیدن به صورت تخصصی فعالیت دارد و خیال شما را از بابت کیفیت مناسب راحت خواهد کرد.

 

روش خرید ممبر هیدن

با توجه به گسترش سایت های خرید ممبر هیدن ممکن است سر درگم شده باشید ، اگر نیاز به خرید این نوع ممبر دارید باید بگوییم عضو فیک یکی از معتبرترین سایت های فروش ممبر می باشد.

 

به عنوان خاتمه و جمع بندی روش های خرید ممبر هیدن باید بدانید ، ممبر هیدن نوعی ممبر اجباری بوده که بسیاری امروزه از آن برای بالا بردن آمار استفاده می کنند و عضو فیک به عنوان عرضه کننده مستقیم محصولات تلگرام و اینستاگرام به شما خرید ممبر هیدن را پیشنهاد می کند.

سرعت ممبر هیدن کانال تلگرام ، با توجه به سرویس انتخابی شما متفاوت می باشد.

در اغلب موارد در کمتر از یک روز سفارش شما انجام خواهد شد.

قیمت های سایت عضو فیک همواره بروز بوده و می توانید با ارزانترین قیمت نسبت به تهیه ممبر هیدن کانال اقدام کنید.

بله با توجه به ماهیت واقعی این ممبر واقعی نیز ریزش خواهد داشت اما ریزش در هر سرویسی متفاوت می باشد… در انتخاب پکیج افزایش ممبر هیدن کانال خود دقت بفرمایید.

خرید ممبر هیدن در پکیج های مختلفی امکان پذیر است اما قیمت ممبر هیدن متفاوت می باشد. هر سرویسی ممکن است با توجه به کیفیت پنل ، قیمت متفاوتی داشته باشد. ممبر هیدن تلگرام جز یکی از بهترین روش های مرسوم بالا بردن آمار کانال به صورت واقعی می باشد

 

  • خرید یک کا ممبر هیدن ارزان در سایت عضو فیک
درباره این محصول نظر دهید !
  • لطفاً قبل از تماس با پشتیبانی ، توضیحات محصول را به دقت تا انتها بخوانید.
  • برای پیگیری سفارشات و ارتباط با پشتیبانی از چت آنلاین یا ایدی پشتیبانی تلگرام استفاده نمایید.
  • برای اطلاع از طرح های فروش ویژه و محصولات بروز ، حتماً در کانال تلگرامی ما عضو باشید.
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی می باشد ، در صورت نیاز به کارت به کارت به پشتیبانی مراجعه فرمایید.

محصولات دیگر ...