خرید ری اکشن تلگرام

❤️ این سرویس برای خرید ری اکشن پست تلگرام می باشد ❤️

آیدی سفارش ری اکشن در تلگرام  :   OzvFakeSupport@

  •  در صورتی که لینک پست مورد نظر به درستی درج شده باشد ، سفارش ری اکشن شما سریعاً انجام خواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به تنظیم سرعت کم یا انجام فوری دارید ، قبل از خرید ری اکشن تلگرام به پشتیبانی اطلاع دهید یا حین سفارش در فرم سفارش ذکر کنید.

تلگرام در آخرین اپدیت خود واکنش ها یا همان ری اکشن را برای اشتراک گذاشتن واکنش کاربران نسبت به پیام ها یا پست های کانال ها اضافه کرده است. برای مثال شما با کلیک بر روی ایموجی می توانید به آن پیام واکنش نشان دهید یا با لمس سایر ایموجی ها یکی از آنها را انتخاب کنید.

 

ری اکشن تلگرام چیست ؟

شما با کلیک کردن روی پست یک کانال تلگرامی میتوانید تعدادی ایموجی تلگرام مشاهده کنید که با کلیک کردن روی یک ایموجی میتوانید واکنش (ری اکشن) خود را نسبت به پست درج شده داخل کانال مشخص کنید. لازم به ذکر است که بعضی از ادمین های کانال های تلگرام این قابلیت را در کانال خود غیرفعال کرده اند و امکان خرید ری اکشن برای چنین کانال هایی وجود نخواهد داشت.

 

خرید ری اکشن تلگرام

شما می توانید از طریق سایت عضو فیک اقدام به خرید ری اکشن یا خرید ایموجی (شکلک) تلگرام کنید. تنها کافیست در حین سفارش در فیلد لینک ، لینک پست مورد نظر خود را درج کرده و در قسمت توضیحات سفارش نیز ایموجی مورد نظر خود را درج کنید. در صورتی که در حین خرید ری اکشن ، ایموجی مورد نظر خود را درج نکنید به طور خودکار سیستم برای شما ایموجی ❤ را به پست مورد نظرتان ارسال می نماید.

درصورتی که برای کانال خصوصی خرید می کنید ، قبل از خرید با پشتیبانی صحبت کنید

در غیر اینصورت سفارش شما لغو شده و طبق قوانین با آن برخورد می شود

کاربران تلگرام اکنون می توانند به یک پیام خاص با ایموجی واکنش نشان دهند. واکنش‌ها برای همه چت‌های خصوصی فعال هستند، اما برای چت‌های گروهی و کانال‌ها، مدیران تصمیم می‌گیرند که آیا این ویژگی می‌تواند روشن باشد یا خیر. هر واکنش با انیمیشن منحصر به فرد خود ظاهر می شود.

به خاطر داشته باشید که یک Reaction «پیش‌فرض» وجود دارد که برای همه چت‌های خصوصی تنظیم شده است. کاربران می توانند به تنظیمات بروند و آن را به دلخواه خود تغییر دهند. در اندروید، کاربران می توانند به تنظیمات چت > واکنش سریع بروید. در iOS، آنها می توانند به Stickers and Emoji > Quick Reaction بروند. پس از انجام تنظیمات، واکنش دلخواه خود را از لیست انتخاب کنید، که می تواند برای اکثر پیام ها واکنش پیش فرض شما باشد. (در نسخه های مختلف تلگرام ممکن است متفاوت باشد) … مدیران می‌توانند واکنش‌ها را از طریق صفحه اطلاعات گروه یا کانال خود > ویرایش > واکنش‌ها کنترل کنند.

برای برقرار کردن تعامل بیشتر با کاربران و به چالش کشیدن کاربران کانال خود ، حتماً قابلیت ری اکشن را فعال کنید. قابلیت ری اکشن تلگرام که در نسخه های جدید تلگرام موجود می باشد یک ابزار کارآمد برای ایجاد فضای صمیمی بر بستر کانال تلگرام برای کاربران می باشد که مشوق ماندن کاربران در کانال شما خواهد بود.

بله به صفحه خرید ری اکشن آمده اید!

تعجب نکنید فروشگاه عضو فیک یک فروشگاه ارائه دهنده خدمات تلگرام بوده که انواع خدمات را برای شما فراهم کرده است و در یک چشم بر هم زدن می توانید خرید خود را انجام دهید. ری اکشن همانطور که از معنای انگلیسی کلمه آن مشخص است ، به معنای واکنش بوده و در اصل برای واکنش نشان دادن کاربران به یک خبر می باشد. برای افراد مختلف داشتن ری اکشن های زیاد به یک دغدغه تبدیل شده است، اما با تیم عضو فیک شما می توانید با تهیه ری اکشن یا خرید ایموجی تلگرام ، کار خود را آسان کنید.

عضو فیک یکی از قدیمی ترین و بهترین فروشگاه های ارائه خدمات تلگرامی بوده که با داشتن سابقه طولانی نسبت به سایر فروشگاه ها و ارائه قیمت رقابتی به خصوص ری اکشن ارزان توانسته جایگاه بالایی را نزد کاربران خود بدست آورد. شما مشتریان عزیز با تهیه ری اکشن تلگرام می توانید جذب ممبر خود را نیز بالا ببرید. هنگامی که کاربران به کانال شما مراجعه می کنند و در عضویت یا عدم عضویت خود تشویش دارند ، کانال شما با داشتن ری اکشن های متعدد می تواند آنها را جذب کند. پس در خرید ری اکشن تلگرام درنگ نکنید. تیم عضو فیک با امکان تایمر گذاری و واریز ری اکشن تلگرام به صورت تدریجی ، از شناسایی در سیستم های تقلب کانال ها جلوگیری به عمل می آورد.

سوالات متداول :

 

  • چگونه به شما ری اکشن انتخابی خودم را برای خرید ارائه دهم ؟

به سادگی در فرم خرید ، ری اکشن خود را در قسمت توضیحات درج کنید.

 

  • سرعت واکنش های تلگرام به چه صورتی است؟

اگر لینک پست و ایموجی خود را صحیح درج کرده باشید ، در کمترین زمان ممکن(فوری) انجام می شود.

 

  • آیا امکان خرید ایموجی های پرمیوم وجود دارد؟

در صورتی که پست مورد نظرتان دارای ایموجی پرمیوم باشد ، بله امکان پذیر است.

 

  • تعرفه افزایش ری اکشن تلگرام به چه صورتی است؟

با توجه به نیاز مبرم کاربران ، پکیج های افزایش ری اکشن مختلفی در سایت برای خرید وجود دارد.

درباره این محصول نظر دهید !
  • لطفاً قبل از تماس با پشتیبانی ، توضیحات محصول را به دقت تا انتها بخوانید.
  • برای پیگیری سفارشات و ارتباط با پشتیبانی از چت آنلاین یا ایدی پشتیبانی تلگرام استفاده نمایید.
  • برای اطلاع از طرح های فروش ویژه و محصولات بروز ، حتماً در کانال تلگرامی ما عضو باشید.
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی می باشد ، در صورت نیاز به کارت به کارت به پشتیبانی مراجعه فرمایید.