خرید ممبر واقعی گروه تلگرام

هرگروهی بعد از تاسیس در تلگرام نیازمند اعضا برای گپ زدن یا خرید و فروش محصولات می باشد و این کار را سایت عضوفیک برای شما آسانتر کرده است و شما به سهولت تنها با چندکلیک می توانید ممبرگروه کاملاً واقعی تهیه کنید

سفارشات ممبرواقعی گروه معمولا در ۱۲ ساعت انجام خواهد شد


توضیحات مهم در خرید ممبر واقعی گروه :

✓ ممبر واقعی گروه از طریق اد (اجباری) انجام می شود. مقداری ممبرها کاملا آنلاین هستند ولی ممکن است درصد کمی هم در آن زمان افلاین باشند و بعداً فعالیت نمایند.

✓ به علت واقعی بودن ممبرها امکان برهم زدن نظم گروه وجود دارد و بعد از اضافه کردن باید مدیریت بیشتری روی گروه خود داشته باشید. ( اد کردن ربات برای اد اجباری برای گفتگو در گروه و یا ربات های نظارتی )

✓  ریزش می تواند کم یا زیاد باشد که بستگی به موضوع گروه و مدیریت دارد!

توجه کنید که برای اد ممبر گروه تلگرام می بایست لینک خصوصی گروه خود را در اختیار ما بگذارید

 

* نکته مهم : به هیچ عنوان ما نیاز به ادمین شدن در گروه شما نداریم و تنها انجام سفارش با ایدی عمومی گروه قابل انجام است.


خرید ممبر واقعی گروه تلگرام

ممبرها تماما واقعی هستند ، اعضا آنلاین و تعداد قابل توجهی از آن‌ها ممکن است در حین اد کردن آفلاین و سپس آنلاین شوند و تعدادی نیز آفلاین که به مرور فعال خواهند شد .

 

افزایش ممبر فیک گروه تلگرام رایگان

در این روش ممبر واقعی گروه تلگرام ، افراد در حال استفاده از تلگرام خود هستند و به صورت ناگهانی در گروه شما اضافه می شوند و میتوانند این افراد از جنسیت ، دین ، سن و… مختلف باشند و کاملا ۱۰۰% واقعی می باشند .

ممبر واقعی گروه

نیاز به ممبر واقعی گروه با توجه به اینکه گروههای تلگرامی روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و هر کسی در چندین گروه تلگرامی عضویت دارد روز به روز بیشتر احساس می شود.

از این رو با توجه به اینکه شناخت و تبادل اطلاعات در گروه بهتر صورت می پذیرد ، تصمیم به اضافه نمودن خدمت جدیدی تحت عنوان افزایش ممبر واقعی گروه تلگرام را نیز در جز خدمات خود داشته باشیم.

از مزایای گروه های تلگرامی امکان بجث و تبادل نظر بین اعضا بوده و استفاده از مشاوره و گفتگو پیرامون تجربیات خرید افرادی که در گروه عضو می باشند بوده است.

یکی از مواردی که در گروه باعث اعتماد بیشتر میشود ارائه نظرات و تجربیات مشتریان و کسانی هستش که از محصولات و کالاهایی که در گروه فروخته می شود.

در حالت کلی میتوان گروه را یک پشتیبانی و با نظارت و هدایت کاربران نامید که بهتر از صدها تبلیغ و خرج های گزاف است.

مدیر ها و ادمین های گروه های مختلف می توانند به راحتی با چند کلیک ساده ممبر واقعی گروه تلگرام خریداری کنند.

 

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

 1. یگانه سوری :
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

  واقعاً کیفیت خوبی داشت همشون چت میکنن و پروفایل عکس دار دارن ولی همشون مذهبی نبودن دفعه بعد برام مذهبی بزنید

  • OzvFake Admin :
   ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

   سلام
   ممنون از تجربه خوب خریدتون ، ممبر واقعی از سراسر ایران با جنسیت های متفاوت و فرهنگ ها و ادیان متفاوت واریز می شوند و هیچ فروشگاهی نمی تواند برای شما ممبر مذهبی مطلقاً اضافه کنه و درصورت ادعا کلاهبردار می باشند.

 2. صمدی :
  ۷ مهر ۱۳۹۹

  کامل واقعی و ریل بودن همیشه از خودتون میخرم فقط کاش با اجازه شخص اد میشدن بعضیاشون لفت میدن بعدش

0