ممبر پاپ آپ تلگرام

فقط برای کانال های مجاز انجام می شود

ممبر اختیاری ، کیفیت نسبت به پاپ آپ در گذشته کمتر می باشد ، مختلط است

 

به صورت موقت این محصول غیرفعال شد

ممبر پاپ آپ روشی مانند روش ممبر اد اجباری دارد با این تفاوت که در این روش ممبرها بدون اجبار و با اختیار خود در کانال شما عضو می شوند

در این روش معمولاً افراد روی تلفن همراه خود پیامی مبنی بر جوین درون کانال تلگرام شما خواهند دید و در صورت تمایل در کانال شما عضو خواهند شد

در روش پاپ آپ هم نمی توان تضمین کرد که ماندگاری اعضا صددرصد است زیرا ممبرهای واقعی توانایی تصمیم گیری برای عضو ماندن یا لفت دادن را دارند و ممکن است هرموقع بعد از اد شدن درون کانال خود از کانال شما لفت بدهند

سفارشات ممبر پاپ آپ معمولا بعد از ۴۸ ساعت ثبت خواهند شد و پس از آن واریز ممبر استارت خواهد خورد


افزایش ممبر با روش پاپ آپ

مهم : در روش پاپ آپ در زمان ممبرگیری نباید پست در کانال ارسال شود و زمانی که افزایش ممبر را مشاهده شد ، در کانال خود سریعا پست گذاری را متوقف کنید تا پایان عضو گیری کامل ممبر پاپ آپ.

آیا ممبر از روش پاپ آپ ریزش دارد ؟ 

تمامی روش های ممبر گیری ریزش دارند و ممبر های واقعی دارای قدرت تصمیم گیری بوده و در صورتی که از مطالب کانال رضایت نداشته باشند کانال را بی صدا کرده یا خارج خواهند شد

و ممبرهای دریافتی از روش پاپ آپ کاملا فعال  و واقعی هستند و نوع پست گذاری ، زمان پست گذاری و موضوع پست های شما توسط این افراد دیده می شود و مشخص می کند که آیا ماندگار شوند و یا خارج شوند .

خرید ممبر پاپ آپ


برای افزایش بازدید از کانال تلگرامی راه های مختلفی وجود دارد.

یکی از راه های افزایش ممبر، استفاده از ممبر پاپ آپ تلگرام است.

برای اینکه با ممبر پاپ آپ تلگرام بیشتر آشنا شوید، لازم است ابتدا درباره روش پاپ آپ و تهیه ممبر پاپ آپ تلگرام بیشتر مطالعه کنید.

در روش ممبر پاپ اپ تلگرام شما کسی را به اجبار وارد کانال خود نمی‌کنید! و روش به گونه ای است که ، زمانی که افراد مشغول کار با گوشی خود هستند، تلگرام کانال شما را برای آنها نمایش می‌دهد. این روش در کامپیوتر و با نرم افزار تلگرام دسکتاپ نیز به همین ترتیب اجرا می‌شود.

شما از میان بسته های مختلف فروش، تعداد ممبر مورد علاقه خود را با توجه به میزان هزینه‌ها خریداری می‌کنید و بعد از آن سفارش شما به طور خودکار در صف ممبر پاپ آپ قرار می گیرد. این روش در نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام و تلگرام طلایی قابل اجرا است و در نسخه اصلی تلگرام امکان اضافه کردن ممبر از طریق ممبر پاپ آپ تلگرام وجود ندارد.

ممبرهایی که در کانال شما اضافه خواهند شد کاملاً واقعی خواهند بود.

این نوع تبلیغات با ارسال تبلیغات، کاربران مورد نظر را جذب می‌کند. در زمان جذب ممبر، لازم است که پست گذاری کانال متوقف شده باشد و بازدید پستهای انتهایی کانال به سرعت بالا خواهد رفت.

لازم است بدانید که بعد از اینکه تعداد ممبر مورد نظر شما جذب شد، بازدید از پست های کانال شما تا حدود زیادی با بهبود همراه خواهد بود.

این روش دارای ریزش بسیاری نیز می باشد ، یعنی بیننده کانال شما ممکن است از مطالب کانال شما خسته شود یا پست گذاری تکراری یا تبلیغات موجب آزار بازدیدکننده شود و از آن خارج شود.

در کل بهترین ممبر فعلی در تلگرام را می توان ممبر پاپ آپ معرفی نمود ، از طرفی نمی توان روی ماندگاری ممبرهای پاپ اپ حساب باز کرد ، چون همیشگی و در اختیار شما نیستند و دارای قدرت تصمیم گیری برای بودن یا نبودن در کانال شما هستند.


ممبر پاپ آپ چیست؟

اگر هدف شما از خرید اعضا این است که در کسب و کارتان رونق ایجاد کنید و یا کسانی که صاحب یک کانال تلگرامی هستند قصد دارند در وضعیت پست هایشان بهبود ایجاد کنند می توانند از خرید ممبر پاپ آپ تلگرام استفاده کنند(بهترین راه در کوتاه ترین زمان)

ممبر پاپ آپ چیست و چه کاربردی دارد؟

در جذب اعضا با استفاده از ممبر پاپ آپ کاربر عنوان کانال و توضیحات مربوط به آن را در کانال های مختلف را مشاهده می کند و در صورتی که به آن علاقه مند شود جذب کانال شما می شود.

این روش ویژگی های بسیار زیادی دارد که برخی از آنها شامل ریزش نسبتا کم ممبرها، بهبود بازدید از پست ها و جذب ممبرهای مرتبط است. افزایش ممبر با استفاده از پاپ آپ یکی از بهترین روش ها برای افزایش ممبر در کانال های تلگرام است.

در روش خرید ممبر پاپ آپ تلگرام، تلگرام کاربر مورد نظر به صورت اختیاری باز شده و در صفحه آن عبارت Join chat  نمایش داده می شود. سپس کاربر می تواند آن را تایید کرده و عضو کانال شما شود در صورت عدم تایید هم عضویت لغو می شود. یکی از بهترین مزیت هایی که این روش نسبت به سایر روش ها دارد این است که عضویت کاربران در کانال شما اختیاری است.

(تفاوت عمده ممبر پاپ آپ با ممبر اد اجباری در دلخواه بودن عضویت در کانال شما می باشد)

 

چرا خرید ممبر پاپ آپ ؟

همانطور که می دانید یکی از بهترین ویژگی های ممبر پاپ آپ شیوه عضویت کاربرهای مختلف در آن است که این روش به صورت کاملا اختیاری می باشد زیرا هر چه ممبرها با اختیار خود در کانال مورد نظر جوین شده و بمانند ماندگاری آنها بیشتر خواهد بود و به طبع شما مخاطبانی که علاقه به پست و موضوع کانالتان را دارند در زیر پوشش خود دارید.

یکی دیگر از مزیت هایی که باعث افزایش خرید ممبر پاپ اپ شده است این است که این روش به شکل عجیبی بازدید از پست های آخر شما را زیاد می کند.

به این دلیل که برای عضویت در کانال شما باید تعداد بسیاری زیادی کانال شما را مشاهده کنند و در صورتی که اطلاعات این کانال مورد رضایت آنها قرار گرفت در آن عضو کانال شوند به همین دلیل کانال های زیادی از این ویژگی برای رسیدن به اهداف تجاری و رونق کسب و کار خود استفاده می کنند

( در هرکا خرید ممبر پاپ اپ حدوداً می توان گفت بین حدود 20 الی 50هزار نفر کانال شما را مشاهده می کنند تا برای شما 1000عدد جذب صورت بگیرد )

کیفیت ممبر پاپ آپ

همانطور که گفتیم عضویت در این کانال با این روش به صورت کاملا اختیاری است همین عامل باعث می شود که کیفیت ممبرها بسیار بالا رفته و بازدید آنها زیاد شود.

افزایش ممبرهای کانال با استفاده از خرید ممبر پاپ اپ باعث می شود که کانال شما بیشترین کیفیت و فروش را در بین سایر ممبرهای موجود بدست آورد.
اگر شما هم قصد خرید ممبر پاپ تلگرام را دارید ما به شما کمک می کنیم تا بیشترین اعضا و همچنین بیشترین بازدید را در کانال های خود داشته باشید.

شما که به دنبال خرید ممبرهای تلگرام هستید بهتر می دانید که هرچه تعداد ممبرهای شما بیشتر باشد، کاربران جدید راحت تر می توانند به کانال شما اعتماد می کنند به همین دلیل افزایش ممبر کانال تلگرام یکی از دغدغه های مدیران کانال تلگرام میباشد.

در روز های ابتدایی شروع به کار کانال تلگرام باید اعتماد کاربران را به کانال جلب کنید که می توانید در ابتدا برای پا گرفتن و ساختن پایه های کانال از ممبرفیک تلگرام استفاده کنید.

یکی از روش هایی که باعث افزایش اعتماد کاربران می شود خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال میباشد. ممبر های تلگرام ۱۰۰ درصد واقعی و ارزشمند خریداری فرمایید؛ ما باور داریم به این امر که شما به مقدار هزینه ای که پرداخت می کنید ممبر تلگرام ۱۰۰ درصد واقعی و به صرفه دریافت می نمایید.

سایت عضوفیک به شما بهترین ممبر های تلگرام را عرضه می نماید.

 

خرید پاپ آپ تلگرام 

خرید پاپ آپ تلگرام کار آسانی است و به راحتی می توانید ممبر پاپ آپ با تعداد مورد نظر خود را با صرف هزینه خریداری کنید

 

 مزایای خرید پاپ آپ تلگرام

برای بالا بردن تعداد اعضای کانال تلگرام روش های بسیاری وجود دارد که در این میان خرید پاپ آپ تلگرام نسبت به روش های دیگر مزیت بیشتری دارد. مزیت اصلی خرید پاپ آپ تلگرام این است که کاربر با قدرت تصمیم گیری و به صورت دلخواه  وارد کانال می شود و اجباری در ورود به کانال مورد نظر برخلاف ممبر اد اجباری وجود ندارد.

  چرا خرید پاپ آپ تلگرام؟

در قسمت قبل توضیح دادیم که مزیت اصلی خرید پاپ اپ تلگرام ورود کاربران با اختیار و تمایل خود آنها به کانال می باشد.
در این صورت اعتماد کاربران به میزان بالایی بالا خواهد رفت. به همین دلیل ادمین های کانال ها به خرید پاپ اپ تلگرام می پردازند و به کسب درآمد یا فعالیت های خود ادامه می دهند.
با بالا رفتن تعداد کاربران اعتماد کاربران جدید نیز جذب می شود و میل به ماندگاری آنان بالا می رود.
در این صورت بالاترین میزان فروش و کسب درآمد را در کانال خود شاهد خواهید بود.

فروش مجازی امروزه از محبوب ترین کسب و کارها می باشد. آموزش تولید محتوای مناسب با خرید ممبر تلگرام و روش های دیگر تأثیر فراوانی در معرفی محصولات دارد.
***

پاپ آپ چیست؟

✓ در این روش هنگامی که کاربران در حال استفاده از گوشی خود میباشند تلگرام آن ها باز شده و کانال شما به آن ها نمایش داده خواهد شد و در صورتی که علاقه داشته باشند در کانال عضو خواهند شد

(تعداد زیادی درخواست ارسال میشود تا تعداد خریداری شده جذب کانال شود و سپس ارسال متوقف خواهد شد)

آیا ممبر ها واقعی می باشند؟

✓ بله ممبر ها کاملا واقعی و ایرانی هستند و به صورت  اختیاری عضو کانال شما میشوند!

یکی از روش های خوب افزایش ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر پاپ آپ (pop-up) می باشد.

این روش بازدید دارد؟

✓ در این روش هنگام انجام سفارش بازدید بسیار بالا میباشد (افراد زیادی کانال را مشاهده میکنند) پس از پایان ممبر گیری و برای پست های جدید بازدید به همراه خواهد داشت.

این روش ریزش دارد ؟

✓ بله ممبر های واقعی دارای قدرت تصمیم گیری بوده و در صورتی که از مطالب کانال رضایت نداشته باشند کانال را بی صدا کرده یا خارج خواهند شد.

زمان مورد نیاز برای انجام سفارش چقدر است ؟

✓ پس از پرداخت هزینه و ثبت ، سفارش شما در صف ممبر پاپ آپ قرار خواهد گرفت و در اولین فرصت انجام خواهد شد ( از پشتیبانی سایت می توانید پیگیر سفارش خود باشید )


آیا ممبر واقعی از طریق پاپ آپ شما دارای تخفیف می باشد؟

ما قیمت های خود را تا حد ممکن پایین آورده ایم تا رضایت تمام مشتری های خود را جلب کنیم و از دادن تخفیف برای کلیه محصولات معذوریم


مزایای افزایش ممبر تلگرام از طریق پاپ آپ

اگر شما از روش پاپ آپ برای افزایش ممبر تلگرام خود استفاده نمایید می توانید از تمام امکانات پاپ آپ استفاده کنید.

مهمترین مزیت این روش میزان بهره وری بالاتر آن نسبت به سایر روش های تبلیغاتی برا افزایش ممبر تلگرام است.

در ادامه با مزیت های افزایش ممبر تلگرام از روش پاپ آپ بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

افزایش ممبر واقعی ، سرعت بالا افزایش ممبر ، بازدهی مناسب پاپ اپ نسبت به دیگر روش ها

درصد جذب ممبر واقعی فوق العاده

 

تفاوت ممبر پاپ آپ با ممبر پوش نوتیفیکیشن

در روش ممبر پاپ آپ، با اجازه دسترسی که به اپلیکیشنهای نصب شده کاربر داده شده، مستقیما کانال تلگرام بر دستگاه کاربر باز می شود.

ولی در پوش نوتیفیکیشن، ابتدا نوتیفیکیشن متنی یا بنری در قسمت نوتیفیکیشنها نمایش داده شده و سپس اگر کاربر بر روی نوتیفیکیشن کلیک نماید، به کانال مربوطه وارد می شود. در نتیجه بازدهی پاپ آپ بالاتر از پوش نوتیفیکیشن خواهد بود.

در روش ممبرگیری پاپ آپ تنها از طریق لینک خصوصی و لینک عمومی می توان ممبرگیری کرد ( هردو الزامی )

 

جمع بندی و نکات مربوط به اینگونه تبلیغات

اگر هدف شما از خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ، افزایش ممبر تلگرام خود است باید به چند نکته توجه کنید که مهمترین آن ها خرید پاپ آپ از یک سایت معتبر است.

اگر می خواهید از تمام مزایای ذکر شده در این مقاله بهره مند شوید باید سایتی را برای پاپ آپ انتخاب کنید که دارای اعتبار و تجربه شغلی بالا و دانش کافی باشد و وضعیت مناسبی در ارائه گسترده خدمات داشته باشد.

نکته بعدی که نباید فراموش شود در حین تبلیغات از طریق پاپ آپ می بایست هیچ پستی تا پایان اتمام ممبر پاپ اپ گذاشته نشود.
در نهایت فراموش نکنید که قبل از انجام افزایش ممبر تلگرام از طریق پاپ آپ بستر مناسب را در کانال خود آماده کنید ( خرید ممبرفیک و ممبر اد اجباری از الزامات است )

پست های جذاب و پر بازدید را در انتها قرار دهید و با پست های جذاب و در زمان بندی مناسب از ریزش اعضا خود بکاهید.
امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله به انتخاب درست شما برای گزینش استراتژی تبلیغاتی مناسب که منجر به افزایش ممبر تلگرام شود کمکی کرده باشد.

در صورتی که هنوز سر در گم هستید و نیازمند مشاوره و مشورت با افراد با تجربه در این زمینه هستید می توانید با مشاورین سایت در تلگرام ارتباط برقرار نمایید.

ایدی ما در تلگرام:

Msh_378@

OzvFake@

درباره این محصول نظر دهید !
  • لطفاً قبل از تماس با پشتیبانی ، توضیحات محصول را به دقت تا انتها بخوانید.
  • برای پیگیری سفارشات و ارتباط با پشتیبانی از چت آنلاین یا ایدی پشتیبانی تلگرام استفاده نمایید.
  • برای اطلاع از طرح های فروش ویژه و محصولات بروز ، حتماً در کانال تلگرامی ما عضو باشید.
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی می باشد ، در صورت نیاز به کارت به کارت به پشتیبانی مراجعه فرمایید.

محصولات دیگر ...