خرید فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام ، فالووری است که با پنل انجام خواهد شد و شامل فالوور اینستاگرام بدون پروفایل و با پروفایل به صورت مخلوط می باشد

خرید فالوور اینساگرام هیچگونه مشکلی برای پیج ایجاد نمی کند و صرفاً توسط افرادی بدون تخصص ذهنیت بن شدن پیج ایجاد شده است و حداقل برای هیچ یک از مشتریان سایت عضو فیک چنین اتفاقی رخ نداده است.

توجه: فالوور بی کیفیت نخرید!

اگر در این زمینه مطالعه داشته باشید و با ارائه دهندگان خدمات اینستاگرام در ارتباط باشید می دانید که خرید فالوور بی کیفیت باعث صدمات بسیاری می شود.

نتایج خرید فالوور بی کیفیت اینستاگرام:

  • بلاک شدن دائمی یا موقت پیج شما توسط اینستاگرام
  • بلاک شدن فالو شدن شما برای افراد دیگر
  • ریزش شدید و بالای پیج شما
  • از بین رفتن اعتماد مخاطبان پیجتان

فالوور اینستاگرام معمولا در یک روز الی دو روز انجام می شود و سفارشات سنگین بیشتر طول خواهد کشید

آیا خرید فالوور اینستاگرام به نفع ماست؟
پیج هایی که دارای تعداد بالاتر فالوور می باشند قاعدتاً  بازدید کننده های بیشتری را جذب می کنند. خرید فالوور می‌تواند مفید و یا مضر باشد و این بستگی به کیفیت فالوور خریداری شده و تعدادی که خریداری می شود دارد. فالوور اینستاگرام ارزان راهی برای بالا بردن آمار پیج و مخاطب است که با کیفیت بسیار بالا در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

فالوور های تقلبی
کیفیت های متعدد برای خرید فالوور اینستاگرام مساله این است! فالوور فیک اینستاگرام دنبال کنندگان حقیقی نیستند و در این اکانت ها فعالیتی صورت نمی گیرد و  اغلب فالوورهای تقلبی توسط اینستاگرام خودکار حذف و اکانت آنها مسدود می شود. با اپدیت های اخیر اینستاگرام که از حدود مهرماه ۹۸ اعمال شده است ، این فالوور ها به کلی برچیده شده اند و به صورت بسیار اندک امکان فالوورگیری فیک داده می شود. ریزش های پیج می تواند به خاطر فیک بودن و یا واقعی بودن و فعالیت کاربران و دنبال کنندگان شما باشد.

 

خرید فالوور  ارزان اینستاگرام | خرید فالوور ارزان | فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام باعث بهبود بخشیدن به کار و فعالیت شما می شود و شما به راحتی و با پرداخت وجه می توانید  افزایش فالوور اینستاگرام پیج خود شاهد باشید. بعد از خرید فالوور اینستاگرام تنها باید فعالیت خود را در این شبکه اجتماعی بالا ببرید و با ترفند های بازاریابی اینستاگرام بر روی پیج اینستاگرام خود برای تبلیغات جذب کنید. عضو فیک دارای سابقه زیادی در زمینه افزایش فالوور پیج اینستاگرام با شما خواهد بود تا بتوانید به معیار مد نظر خود دست پیدا کنید.

مزایای خرید فالوور


• بالا بردن اعتبار پیج برای جذب مخاطب
فالوور زیاد مسبب جذب (هر چه آمار فالوورها بالا باشد،کسانی که برای اولین بار پیج شما را دنبال می کنند ، فورا دکمه follow را فشار می دهند. )
• در زمینه کاری خود رقبا را کنار می زنید
• به درآمد های عالی خواهید رسید بدون هیچگونه زحمت

 

سایت عضو فیک یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات اینستاگرام نظیر فالوور اینستاگرام می باشد که به صورت تضمینی با سابقه بالا برای شما فالوور ارائه می دهند. تیم ما در صدد است تا با فراهم کردن خرید فالوور اینستاگرام از شر افراد سودجو راحت شوید و بدون واسطه به سر شاخه مراجعه کرده و فالوور خریداری کنید.

 

افزایش فالوور ایرانی و واقعی اینستاگرام

جذب فالوور واقعی اینستاگرام در این سرویس هم با بالاترین کیفیت انجام می گردد. زمانی که پیج اینستاگرام شما فالوور زیادی را دارد این به این معناسب که پیج شما پتانسیل جذب مخاطبان جدید را دارد. توجه داشته باشید که فالوورهای ما  بالاترین بازدهی و کیفیت را دارد و در مقایسه با رقبا قیمتی کاملا رقابتی داریم.

 

آیا خرید فالوور اینستاگرام باعث افزایش لایک هم می شود ؟

درصورتی که شما از سایت ما فالوور تهیه کنید به صورت درصدی افزایش طبیعی خواهید داشت گرچه نمی توان تضمینی برای افزایش لایک داشت اما اگر ترفند ها و آموزش های اینستاگرام برای به کارگیری # و کپشن را بدانید می توانید بعد از خرید فالوور ارزان اینستاگرام شاهد افزایش لایک هم باشید.

“برای خرید لایک اینستاگرام کلیک کنید”

برای خرید فالوور اینستاگرام رمز اکانت لازم است ؟

برای افزایش فالوور پیج شما تنها نیازمند ایدی پیج و لینک پیج می باشیم و دیگر اطلاعات نظیر رمز اکانت اینستاگرام شما لازم نمی باشد.

آیا افزایش فالوور اینستاگرام ، باعث بالا رفتن کاربران واقعی می شود؟

نمی توان تضمینی داشت ، اما فالوور های ما نسبت به دیگر فروشگاه ها کیفیت بالاتری دارد.

آیا بعد از خرید افزایش فالوور اینستاگرام، تعداد آن ها ثابت می ماند؟

خیر، اما ریزش فالوور طبیعی می باشد و در صورت داشتن ریزش باید از کیفیت آن رضایت داشته باشید چرا که ریزش طبیعی نشانه ی واقعی بودن فالوور ها خواهد بود و پس از خرید مسئولیت جذب و نگهداری آنها با شماست.

علت ریزش فالوور اینستاگرام چیست؟

درصدی از فالوورهای واریز شده برای شما واقعی می باشند و این فالوور ها ممکن از به هر دلیلی نظیر موضوع پیج ، پست ها و استوری های مکرر شما را آنفالو کنند و ما نمی توانیم به جای ذهن کاربران تصمیم بگیریم!

آیا خرید فالوور اینستاگرام، در بالا بردن فروش موثر است؟

به طور مستقیم خیر ، ولی خرید فالوور اینستاگرام باعث بالا بردن اعتبار پیج شما می شود و با کمی تلاش و یادگیری نکات مدیریتی پیج به فروش هم برسید.

چرا از سایت شما خرید کنیم؟

مزیت خرید از ما تضمینی بودن کیفیت و اعتبار کار و سابقه فعالیتمان است.

 

توجه:

  • در فرم خرید ، لینک پیج خود را بگذارید.
  • برای انجام سفارشات باید ابتدا صفحه و پیج اینستاگرام شما پابلیک یا عمومی باشد.
  • لینک پست چنین نمونه ای می باشد : https://www.instagram.com/mohammadhasan2202
  • در هنگام پر کردن فرم خرید فالوور ارزان اینستاگرام، حتما لینک و ایدی پیج خود را صحیح وارد کنید.
  • درصورتی که پیج شما خصوصی باشد ، واریزی صورت نخواهد گرفت.
  • در صورتی که پیج شما در حین واریز خصوصی شود سفارش به طور خودکار کنسل شده و مبلغ عودت داده نخواهد شد.
مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0