خرید ممبر فیک تلگرام

  • در صورت درج اشتباه ایدی کانال یا تغییر ایدی تا قبل از اتمام سفارش ، سفارش کنسل شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد

تمامی سرویس ‌های سایت عضو فیک فعال می باشد و می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید
بهترین پنل ممبر فیک بی ریزش بدون لفتی تلگرام با کیفیت و قیمت عالی ❤️

ریزش ها و شرایط ذکر شده با توجه به تست های مکرر سایت عضو فیک می باشد
و به دلیل سیاست های تلگرام ، تضمینی نخواهیم داشت

ممبر فیک عادی

ریزش طبیعی ( متوسط )

ممبر فیک ارزان

ریزش زیاد ، ارزانترین پنل

ممبرفیک بدون ریزش 2

ممبر ها اکثراً دارای پروفایل
واریز سریع
لفتی صفر ( تضمین پنل 3 ماه )

ممبرفیک بدون ریزش 1

ممبر ها اکثراً دارای پروفایل
واریز نسبتاً سریع
لفتی صفر ( تضمین پنل 1 ماه )

در صورت نیاز به خرید بالاتر از مقدار درج شده در سایت به پشتیبانی مراجعه کنید

اگر نیاز به خرید ممبر واقعی تلگرام یا مشاهده انواع دیگر ممبر تلگرام دارید ، اینجا کلیک کنید

خرید ممبر فیک تلگرام برای کانال تلگرام

آیدی سفارش ممبر فیک بدون ریزش تلگرام : T.me/OzvFakeSupport

 کانال تلگرام فروش ممبر فیک : T.Me/OzvFake_Channel

“در تلگرام اثبات واریزی ها درج می شود”

 

تعرفه و قیمت فروش ممبر تلگرام  :


فروش ممبر فیک گروه تلگرام

ممبر فیک بدون ریزش تلگرام

ممبر فیک کانال

هر کا برابر با 1000 نفر

ممبر آفلاین

بدون ویو و دارای کمترین میزان ریزش

* ممبر فیک [آفلاین] مانند یک سیاهه لشکر می باشد و شما قبل از شروع به فعالیت و جذب ممبر واقعی قطعا نیازمند ممبر فیک هستید.

* تعداد مورد نیاز برای خرید ممبر فیک بدون ریزش بستگی به بودجه صاحب کانال و گستردگی کانال و تصمیم گیری مدیریت کانال دارد.

ممبر فیک کانال به هیچ عنوان سین ندارند و اعضا کاملا غیر واقعی می باشند و صرفاً برای بالا بردن آمار به صورت مصنوعی و برای جذب مخاطب به کار می رود.

همچنین سرویس ممبر فیک سایت OzvFake.ir ، از بهترین نوع ممبر فیک بدون ریزش از نظر کیفیت استفاده می کند و قیمت آن بسیار ارزانتر نسبت به سایر فروشگاه ها می باشد.

همانطور که مطلع هستید مدیران زیادی هستند که برای کانال های تلگرام خود به دنبال دریافت ممبر تلگرام هستند که از طریق آن به کسب درآمد خیلی خوبی از کانالشون برسند. به همین خاطر از افراد مختلف از صنف های متفاوت به دنبال ایجاد کانال و افزایش عضو هستند تا از طریق دریافت سفارش تبلیغات بتوانند درآمد زائی داشته باشند. از این رو برای اینکه اعضای کانال خود را به سرعت افزایش دهند دست به هر کاری می زنند. برای مثال برای کانال خود هزینه های سنگینی را برای خرید ممبر فیک تلگرام پرداخت می کنند

 

در این مقاله قصد دارم دقیقا در مورد این افراد صحبت کنم.

افرادی که فکر می کنند به هر قیمتی که اعضای کانال تلگرامشان را افزایش دهند از این طریق می توانند کسب درآمد خوبی داشته باشند.

*  افزایش و بالا بودن آمار کانال باعث افزایش اعتماد مشتریان یا بازدیدکنندگان می شود

*  با افزایش آمار ممبر فیک می توانید راحت تر تبادل بنر با سایر کانال ها داشته باشید

*  بالاتر بودن تعداد عضو مسبب جذب راحت تر تبلیغات و دریافت ممبر واقعی روزانه می شود

* ارزان و اقتصادی و قیمت مناسب

* دارای کمترین درصد ریزش یا دیلیت اکانتی

* واریز شدن ممبر فیک در کوتاه ترین زمان

بعضی افراد با این طرز فکر که زمانی ممبرهای تلگرام خود را افزایش دادند و بازدید پست هایشان را به حد نصاب رساندند می توانند با دیگر کانال ها برای تبادل وارد مذاکره شوند. در بعضی از مواقع این کار به موفقیت ختم می شود اما در صورتی که هزینه های دیگر بابت سین و تبادل و تبلیغ و خرید ممبرواقعی و خرید ممبر فیک به صورت مستمر داشته باشند!

 

اما بسیاری از افراد بدون اطلاع و دریافت مشاوره از ارائه دهندگان خدمات مجازی ، اقدام سرخود به تهیه ممبر فیک و واقعی می نمایند (و مخصوصا افرادی که از منابع غیرمعتبر اقدام به خرید می نمایند که باعث صدمات جدی به کانال خود و مشکلات قانونی می شوند)

 

  • شما باید ابتدا برای روند ممبرگیری کانال خود چه در بحث ممبر فیک و چه در بحث ممبرواقعی از کارشناسان این زمینه مشاوره دریافت کنید.

 

شما می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا از مشاوره های مفید به صورت رایگان بهره مند شوید:

OzvFakeSupport@

تشخیص کانال هایی که اعضای فیک دارند در بعضی از مواقع سخت است. به خاطر اینکه طبق گفته های بالا شاید کانال مورد نظر بازدید از پست هایش هم فیک باشد. در این صورت کار سختی است که بشود فهمید چه میزان از ممبرهای کانال مورد نظر فیک هستند.

ولی به طور معمول اگر مثلا کانالی ۱۰ هزار ممبر داشته باشد طبیعی است که باید حداقل چندهزار هم به طبع بازدید پست داشته باشد. در غیر این صورت احتمال می رود که درصدی از اعضای کانال مورد نظر فیک باشد.

البته مشخص است که تشخیص این قضیه کار آسانی نیست!

در این روش اکانت های فیک درون کانال شما عضو خواهند شد،

در این روش بازدید از پست ها بسیار کم یا می توان گفت صفر است.

ممبر فیک تلگرام همراه با هدیه و جبران ریزش احتمالی برای شما می باشد.

شاید خیلی از افراد بی تجربه به سراغ شما برای افزایش ممبر بیایند یا در تلگرام به شما پیامی مبنی برا افزایش ممبر ارسال نمایند اما نمی توان به هر شخصی که با یک اکانت جعلی اقدام به تبلیغات می کند اعتماد کرد. اما شما می توانید با خیال آسوده از سایت ما و کانال ما انواع خدمات مجازی در حیطه تلگرام و اینستاگرام را تهیه نمایید. سایت ما دارای نماد اعتماد از درگاه پی پینگ و درگاه زرین پال می باشد که خود نشان از درستی کار است و می توانید در صورت نارضایتی شکایت قانونی داشته باشید ! پیشنهاد می کنم برای قرار دادن تبلیغات خود در معرض دید مخاطبانتان حتی المقدور از منابع غیرحرفه ای خریداری ننمایید. مکان های خیلی بهتری وجود دارند که بتوانید تبلیغات خود را آنجا نمایش دهید.

 

اگر هم قصد خرید ممبر واقعی تلگرام را دارید حتما سعی کنید از سایت های معتبر و قدیمی اقدام کنید. چون به تازگی سایت هایی روی کار آمده اند که ممبر فیک تلگرام با کیفیت بدون درگاه ایمن و پروتکل امنیتی به فروش می رسانند که باعث هک شدن کارت بانکی شما و مشکلات قانونی برای شما عزیزان می شود.

باید در جواب به این پرسش بگوییم که ممبر فیک تلگرام هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده است و شما برای راه اندازی و در جهت بالا بردن راندمان و اعتبار کانال نیازمند ممبر فیک هستید.

 

نکته بعدی که قابل گفتن است ، تمامی ممبر های فیک ریزش نخواهند کرد و تنها درصد کمی دارای ریزش می باشند که سایت عضوفیک با این نرخ اندک نمی تواند آن را تا پایان عمر کانال شما تضمین کند و این ریزش مسبب مشکلی نخواهد بود و بهتر است در صورت رسیدن به آمار بالا توسط ممبر فیک تلگرام به خرید ممبر اد اجباری تلگرام بپردازید و ممبر های کانال خود را به صورت واقعی بالا ببرید و به موفقیت برسید. با آرزوی موفقیت تمامی کانال ها در تلگرام .

درباره این محصول نظر دهید !
  • لطفاً قبل از تماس با پشتیبانی ، توضیحات محصول را به دقت تا انتها بخوانید.
  • برای پیگیری سفارشات و ارتباط با پشتیبانی از چت آنلاین یا ایدی پشتیبانی تلگرام استفاده نمایید.
  • برای اطلاع از طرح های فروش ویژه و محصولات بروز ، حتماً در کانال تلگرامی ما عضو باشید.
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی می باشد ، در صورت نیاز به کارت به کارت به پشتیبانی مراجعه فرمایید.