09140468920 Support@OzvFake.ir (24ساعته) دفتر مرکزی عضو فیک اصفهان

آموزش حذف ممبر دیلیت اکانت از کانال

حذف ممبرهای فیک تلگرام | حذف ممبرهای دیلیت اکانت تلگرام

در این پست قصد داریم شما را با روش کاربردی حذف تعدادی از ممبرهای سوخته و ممبرهای دیلیت اکانت آشنا کنیم.

خب در ابتدا باید بگوییم با توجه به تغییر سیاست های مسنجر تلگرام ، شما نیاز به این کار نداریم و به مرور به صورت موجی در دوره های زمانی مختلف این کار به صورت خودکار توسط تلگرام انجام می شود و شما نیاز به حذف دستی و دردسرهای این قبیل ندارید.

شما در ابتدا باید ادمین یک کانال باشید و به پنل مدیریت کانال دسترسی داشته باشید

پس از دسترسی می بایست به تنظیمات کانال خود مراجعه کرده و به لیست ممبرهای خود وارد شوید و عبارت deleted account را وارد کنید تا تمامی ممبرهایی که دیلیت اکانت شده اند و در کانال های شما هستند را مشاهده کنید

 

روش دقیقی برای انجام این کار وجود نداد و مدیریت کانال هم به تمامی آمار دسترسی ندارد و به هیچ عنوان نمی شود کانال را از ممبر های دیلیت اکانت پاک کرد و بهتر است از روش ابداعی فوق استفاده کنید.

هیچ نرم افزار یا رباتی برای این کار وجود ندارد پس پیشنهاد می شود به هیچ عنوان ربات های ناشناخته را مدیر کانال خود نکنید و از کارهای بیهوده صرف نظر کنید.

 

البته توجه داشته باشید تلگرام روزانه به صورت تدریجی به صورت خودکار ممبر های دیلیت اکانت شده را از کانال شما حذف می کند و اگر ممبر دیلیت شده داشته باشید به صورت خودکار حذف می شود و نیاز به زحمت کاربر ندارد پس نگران نباشید

OzvFake Admin

32 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات پرفروش