09140468920 Support@OzvFake.ir (24ساعته) دفتر مرکزی عضو فیک اصفهان

آموزش تشخیص ممبرواقعی تلگرام

تشخیص واقعی بودن ممبرهای تلگرام

شما توسط چند روش می توانید از واقعی بودن ممبرهای خریداری شده خود یا ممبرهایی که اکنون درون کانال شما می باشند آگاه شوید.

خب در ابتدا باید بگوییم ساده ترین راه توانایی شناخت واقعی بودن ممبر واقعی داشتن پروفایل و آخرین بازدید آنها است.

شما به سادگی می توانید با مشاهده پروفایل کاربران و آخرین بازدید ها از این موضوع مطلع شوید.

نکته بعدی توجه به فعالیت های اخیر تلگرام در تنظیمات کانال شما است. شما باید به صورت رندوم در ساعتی از روز کانال خود را از نظر جوین و لفت افراد بسنجید و از طریق تعداد سین هایی که در پست آخر شما که از آن بیش از دوروز می گذرد متوجه تعداد تقریبی ممبرهای واقعی خود باشید.

همچنین می توانید از طریق قرار دادن لایک و رای تلگرام از تعداد آنها مطلع شوید اما ممکن است که این کار شما باعث لفت دادن آنها شود یا اینکه آنها در این طرح شما شرکت نکنند و شما نتوانید تعداد ممبرهای واقعی کانال تلگرام خود را محک بزنید.

 

روش تشخیص ممبرواقعی

شما به هنگام خرید ممبر کاملا واقعی تلگرام باید توجه داشته باشید که کانال شما به صورت خصوصی پرایوت هم درآمده باشد و از طریق آن لینک خصوصی ممبرواقعی دریافت کنید. شما می توانید با خرید از سایت عضوفیک از کیفیت ممبرواقعی لذت ببرید.

همچنین شما می توانید از سرعت واریز و سین و تعداد لفتی ها بعد از انتشار پست های خود از تعداد نرمال ممبرهای واقعی اطلاع پیدا کنید ( پیشنهاد سایت عضوفیک )

 

در حال حاضر روش دقیقی برای تشخیص ممبر واقعی و کانال ها با ممبر واقعی نیست ولی از نسبت سین به تعداد اعضا می توان متوجه شد و تخمین حدودی در این رابطه زد.

هیچ رباتی تلگرامی برای تشخیص و چنین چیزی وجود ندارد لذا از ادمین کردن ربات ها در داخل کانال خود جدا خودداری کنید

OzvFake Admin

32 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات پرفروش