09140468920 Support@OzvFake.ir (24ساعته) دفتر مرکزی عضو فیک اصفهان

سوالات متداول

ابتدا این صفحه را تا انتها بخوانید و در صورت داشتن سوالات دیگر از طریق چت آنلاین یا سایر روش ها ، با ما در ارتباط باشید.

سوالات عمومی در مورد سایت و پرداخت ها

پرداخت هزینه بر بستر درگاه امن بانکی صورت می گیرد و در صورت مواجه با خطا یا عدم امکان پرداخت آنلاین ، امکان پرداخت به صورت کارت به کارت نیز وجود دارد.

خیر ، با توجه به ماهیت شبکه های اجتماعی که همواره در حال توسعه و آپدیت می باشند ، امکان تضمین کیفیت محصولات همانند توضیحات هر محصول وجود نخواهد داشت. توجه داشته باشید، فروشگاه عضو فیک در قبال دریافت هزینه شما مسئول بوده و سفارشات را به طور کامل انجام می دهد و در صورت عدم توانایی انجام سفارشات ، هزینه را به طور کامل عودت خواهد داد.

برای برخی از مناسبت ها کد تخفیفی برای عزیزان در کانال تلگرامی یا در قسمت بالای سایت قرار خواهیم داد که کاربران می توانند از آنها استفاده نمایند.

سایت عضو فیک در زمینه ارائه خدمات تلگرام و اینستاگرام فعالیت دارد.

از طریق روش های پشتیبانی که در صفحه ارتباط با ما قرار دارد ، امکان پیگیری سفارشات وجود دارد.

سوالات در مورد خدمات تلگرام

زمان انجام سفارش هر محصولی متفاوت بوده و در صفحه خود محصول می توانید در این باره بخوانید. اکثر سفارشات همان لحظه ثبت شده و زمانبر بوده آن بستگی به شلوغی پنل و سایر موارد دارد.

بله 100 درصد ،

با توجه به جلوگیری تلگرام از اد زدن ممبر فیک ، در صورت شناسایی ممبرها به عنوان “اسپمر” به صورت تدریجی ممبر ها دیلیت خواهند شد. سرویس ممبر فیک عادی دارای ریزش بوده و درصد ریزش آن با توجه به شرایط تلگرام و پنل ها متغییر می باشد.

خیر ، ممبر ها واقعی نیستند که از کانال شما بازدید کنند.

خدمات تلگرام و اینستاگرام به طور کلی دارای تنوع بسیار بسیار گسترده ای می باشد و قیمت پایه هر سرویس متفاوت است. فروشگاه عضو فیک با حذف واسطه ها امکان خرید مستقیم را برای شما فراهم کرده است و از فروش خدمات بی کیفیت برعکس سایر رقبا جلوگیری می کند تا اعتماد مشتریان خود را از دست ندهد.

به طور کلی نام ” ممبر بدون ریزش ” یک شعار تبلیغاتی بوده و تمامی ممبر ها دیر یا زود ریزش خواهند داشت اما در این سرویس سعی شده این ریزش به تعویق بیوفتد و بروزترین ترفند ها برای جلوگیری از مقابله تلگرام با ممبر فیک زده شود تا ریزش به این زودی ها اتفاق نیوفتد.

ممبر فیک عادی :

  • ریزش نسبتاً زیاد ( در بازه زمانی کم )
  • دارای لفتی از سمت پنل

 

ممبر فیک بی ریزش :

  • ریزش حداقلی ( کمترین ریزش ممکن )
  • دارای الگوریتم واریز ( جهت جلوگیری از شناسایی تلگرام )
  • بدون لفتی از سمت پنل ( با مسئولیت پنل )

فروشگاه عضو فیک با ارائه خدمات گسترده ، حق انتخاب را به مشتریان خود داده است و شما می توانید ممبر های ارزان قیمت نیز خریداری کنید. پایه قیمت های ممبر از عهده ما خارج بوده و طبیعتاً سرویس های با کیفیت دارای قیمت بالاتری جهت پایداری خدمات خود می باشند.

ممبر هیدن به ممبری گفته می شود که عمدتاً توسط تلگرام های غیر رسمی انجام میشه و کاربران بدون اطلاع داخل کانال یا گروه شما عضو می شوند و این عضویت از دید کاربران مخفی می باشد. لازم به ذکر است این پنل نیز دارای ریزش بوده و کاربران در صورت داشتن چند تلگرام یا استفاده از تلگرام ویندوز ، کانال شما را رویت خواهند کرد و طبیعتاً از کانال ناشناخته ای که عضو شده اند ، لفت خواهند داد.

فغلا ارائه نمی شود

فعلا ارائه نمی شود.

فعلا ارائه نمی شود.

سوالات در مورد خدمات اینستاگرام